2014 Yılı DGS Sınavını Kazanan Öğrencilerimiz

2014 Yılında DGS sınavını kazanan öğrencilerimizi kutlar, İpsala Meslek Yüksekokulu Akademik ve İdari personelleri olarak başarılarının devamlarını dileriz.

Sıra Adı Soyadı Yerleştirildiği   Program Adı
1 OZAN MERAL İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik ve Tasarım Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
2 SUNA ATEŞLİ İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Bankacılık ve Finans (%50 Burslu)
3 YASİN YILDIRIM İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
4 CEYLAN SERAP ÇAĞANAY ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
5 GAMZE DAĞDÖĞEN İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ (MALATYA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)
6 ARMAĞAN ÇAYLAK ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%75 Burslu)
7 AYDIN HOŞGÖR PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce)
8 ONUR DOĞRU İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
9 RABVE AGAN DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA)/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Türkçe) (%50 Burslu)
10 İLHAN ÖZ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ/İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret (%50 Burslu)
11 UĞUR ALİ BOR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
12 BERKER ÖZVURAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Finans (İngilizce) (%50 Burslu)
13 HATİCE MELİKOĞLU FATİH ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonomi (İngilizce) (%50 Burslu)
14 ÖMER YAMAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
15 FATİH ÇINAROĞLU MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
16 MEHMET CAN AKKUŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (Uzaktan Öğretim)
17 TAHSİN BAŞARAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)
18 MUSTAFA ACUR RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
19 YASİN SÖZEN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
20 BETÜL ŞEN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/İşletme Bilgi Yönetimi
21 SİBEL GÜNDEŞ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)
22 FIRAT GÜNGÖR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)
23 ELİF BİLGİNER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Ticari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret
24 BURAK BURGAZLI İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
25 OGÜN BOY MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
26 EBRU ARK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonomi (İngilizce) (%50 Burslu)
27 LEVENT ÇAYIROĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
28 SUAT SÖĞÜT KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
Bu içerik 05.09.2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 1755 kez okundu.