Elektronik ve Otomasyon Bölümü roboTrakya robot Yarışlarını Katıldı. (Resimler Eklendi)

Elektronik ve Otomasyon Bölümü roboTrakya robot Yarışlarını Katıldı. 3 kategoride düzenlenen yarışmada dereceye giren robotlar aşağıdaki gibidir.
MİNİ SUMO ROBOTLAR GRUBU
Derece Adı Soyadı Grup Adı
1. Ömer KARDAŞ Vatan
 
 
2. Sercan ARGÜN Tellioğulları
Levent DEMİRCİ
Özgür DİNÇER
3. Taşkın TEZ TaşkınTez
 
 
4. Mehmet Ömer Ceylan Unforgiven
Muratcan Topal
Taylan Mert Çakmak
5. Ömer Kardaş Wiki
Emre Aydın 
Hasan Eker
Emre Kaçmaz
6. Emre İnce İSPALA
Mesut Özgan
H.Atakan Kaya
Melih Keçili
7. Soner Güler Seferoğulları
Ali Yavuzer
Kübra Okutan
8. İsmail Asıntay Smile
 
 

BÜYÜK SUMO ROBOTLAR GRUBU
Derece Adı Soyadı Grup Adı
1. Taşkın TEZ Taşkın Tez
 
 
2. Çağatay Burak ARDUÇ Fujiyama
Neslihan YAMAN
 Berfin UTKU
 Muhammet ÖRNEK
3. Bekir SERT Tosun
Fatih AKÇAN
İbrahim Halil YİĞİT
Selim YILMAZ
Zeki UZUNTAŞ
4. Gülistan Çalışkan Bilge Kağan
Ahmet Helvacı
5. Halil Aydın TENEKE
Ceyhun Polat
Ufuk Deniz
Kerem Duğan
 


Çizgi İzleyen Robot Yarışması
S.no Ad Soyad Robot / Grup Adı Toplam Süre Derece
1 Çağatay Arduç Cabbar 35,43 Juri Özel Ödülü
Ömer KARDAŞ
Ferit ÇİFTÇİ
Fatih AKÇAN
Ahmet YILMAZ
2 Emrah Kılıç scout emhisi 43,81 1.
Hilal Yetim
Sinem Tunca
3 Utku Öner KASIRGA 50,06 2.
Salih Erğin
Kubilay Sünnetçi
Ahmet Çelik
4 Himmet Coşkun Gonzales 50,64 3.
Mehmet Uğur Kınık
Ferhat Demir 
Şennur Ulusoy
Ozan Vardar
16 Selçuk İşleker Tosbaa 50,95  
Yonca Hazel Köse 
 Havva Gül 
Seher Ekmekçi
Nadir Toprak 
 Merve Avcı
9 Ferit Çiftçi T375 53,25  
Oğuzhan Bozkurt
 Ahmet Muhammet Yılmaz
22 Fatih Akcan Daltonlar 53,38  
Selim Yılmaz
Bekir Sert 
 İbrahim Halil Yiğit
Zeki Uzuntaş
6 Gökhan Tatoğlu anka 68,36  
Muratcan Mermerci
11 Kerem Hanoglu sinss 74,74  
Burak Karataş
21 Taşkın Tez Taşkın Tez -1 80,04  
Turkuaz TEZ
21 Taşkın Tez Taşkın Tez -2 80,17  
Turkuaz TEZ
5 Muratcan Topal Unforgiven 80,73  
Mehmet Ömer Ceylan
Taylan Mert Çakmak
14 Selahattin Yıldırım 2 oda 1 salon 85,77  
Yunus Topak
Mustafa Kerim Ferah
12 Utku Güner Doramon Jüri Özel Ödülü Jüri Özel Ödülü
Emre güner
7 Ali  Mert Şahintaş JAPON ÇOCUK  Diskalifiye  
Özgür Göral
Emre Gedik
Necati Tansel Yıldız
8 Hüseyin Uğurlukan atakaçak Diskalifiye  
Bayram Tercan
10 Emre Aydın ÇAVUŞ Diskalifiye  
Hasan Eker
Şaban Emre Bayrak
13 Asena Alyurt ASENA Diskalifiye  
Bahar Embük 
 Enes Çetin
Ender Coşan Nehir
15 Hüseyin Özdemir RoboTürk Diskalifiye  
Semih Korkmazgider
Mehmet Delibaş
17 Bedirhan Aygül Kral Diskalifiye  
Kadircan Bayar
Kardelen Kara
20 Emre İnce İSPALA Diskalifiye  
Mesut Özgan
Doğan Yıldız
H.Atakan Kaya
Melih Keçili
3 Fatih Hayır KobraTakibi Diskalifiye  
Uğur Aydın
İbrahim Halil Oğuz
Caner Fırat Can
4 Mehtap Dinç The Pink and Laz Diskalifiye  
Dilan Özer
 Hatice Nur Doğru 
 Cansu Sefil 
Muhammed Enis Bal
1 Nurullah Yıldırım tech brain Diskalifiye  
Hasan Akgül
Ali Fırat Çağan
Bünyamin Soylu
Ek Resimler
Bu içerik 16.05.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 2032 kez okundu.