Yüksekokul Eski Çalışanlarımız

  • Okutman Tuba ELMAS (Tarih-Keşan MYO'da görevli)
  • Yrd.Doç.Dr. Ahmet SERDAR (Lojistik Programı)
  • Öğretim Görevlisi Hüseyin ÇAKIRLAR (YÇUBYO)
  • Öğretim Görevlisi Esra GÜRBÜZ (T.Ü. Havsa MYO'da Görevli)
  • Öğretim Görevlisi Üner ERTEM (Dış Ticaret Programı)
  • Öğretim Görevlisi Serdar CANBAZ (Babaeski MYO) (Gümrük İşletme Programı)
  • Öğretim Görevlisi Dr. Güven ÇENTİK (T.Ü. TBMYO' da Görevli - Elektronik Teknolojisi)
  • Öğretim Görevlisi Burçin ŞAPÇI (Dış Ticaret Programı)
  • Öğretim Görevlisi Bora ERGENGİL (Matematik)
  • Öğretim Görevlisi Bahadır BEKAR (Keşan MYO) (Teknolojinin Bilimsel İlkeleri)
  • Öğretim Görevlisi Bircan DURMAZ (Uzunköprü MYO) (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi)
  • Okutman Nurettin DOYGUN (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi)
  • Okutman Dr. Sezai ÖZTAŞ (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi)
  • Okutman H. Ali TEKİN (Beden Eğitimi)
  • Öğretim Elemanı Güneş TIĞILI (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Şaban CEBECİ (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Müslüm GÜZEL (Matematik)
  • Öğretim Elemanı Zümrüt ŞEREMET (Teknolojinin Bilimsel İlkeleri)
  • Öğretim Elemanı Vahit KABAK (Matematik ve İstatistik)
  • Öğretim Elemanı Osman ERDEN (Beden Eğitimi)
  • Öğretim Elemanı Simge KARAKAŞ (İngilizce)
  • Öğretim Elemanı Oya BAHÇE (İngilizce)
  • Öğretim Elemanı Dilek MERİÇ (Beden Eğitimi)
  • Öğretim Elemanı Yücel GENÇ (Muhasebe)
  • Öğretim Elemanı Enver KÖK (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Tuncer YAZICI (Muhasebe)
  • Öğretim Elemanı Göksel ERTOGA (Hukuk)
  • Öğretim Elemanı Gülden ERTOGA (Matematik)
  • Öğretim Elemanı Akif Şaban GÜNDÜZ (Tarım İşl. ve Pazarlama Programı)
  • Öğretim Elemanı Erdal KURT (Ziraat Müh.)
  • Öğretim Elemanı Celalettin BİLGİN (İlçe Tarım Müdürlüğü)
  • Öğretim Elemanı Cemaleddin DEMİRDELEN (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Atılım GÜLTEKİN (Gümrük İşletme ve Dış Ticaret)
  • Öğretim Elemanı Serkan KOŞAÇAYDAN (Gümrük İşletme ve Dış Ticaret)
  • Öğretim Elemanı Gülden A. ÖZTÜRK
  • Öğretim Elemanı Gürkan SEZGİN (Muhasebe)
  • Öğretim Elemanı Ömer USTA (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Tuncer ÖZVERİ
  • Öğretim Elemanı Senem ERGAN GÖYNÜŞEN
  • Öğretim Elemanı Osman AKSU
  • Öğretim Elemanı Mustafa ULUTAŞ (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Gülin ÖTER
  • Öğretim Elemanı Özge KURU
  • Öğretim Elemanı H. Arzu KANIŞKAN (Hukuk)
  • Öğretim Elemanı Nursel ÇEKMEZ (İngilizce)
  • Öğretim Elemanı Berin SANDAL (Matematik)
  • Öğretim Elemanı Ahmet GÜRLER (İngilizce)
  • Öğretim Elemanı Nusret EKİZTAŞ (Gümrük)