Akademik Kadro

Müdür

Dr. Öğr. Üyesi Hayati ARDA

Görev : Müdür
Telefon : 0 (284) 235 28 24 » Dahili : 1187
TÜ E-Posta : harda@trakya.edu.tr

Elektronik ve Otomasyon Bölümü (Elektronik Teknolojisi ve Mekatronik Programları)

Dr. Öğr. Üyesi Aydın GÜLLÜ

Görev : Bölüm Başkanı
Görev Süresi : 24.04.2013 - 12.06.2021
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 118
TÜ E-Posta : aydingullu@trakya.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Ozan AKI

Görev : Müdür Yardımcısı
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 121
TÜ E-Posta : ozanaki@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Yusuf AVŞAR

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48
TÜ E-Posta : yusufavsar@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Dr. Görkem ŞEN

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 125
TÜ E-Posta : gorkemsen@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Emrah AYDIN

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 122
TÜ E-Posta : emrahaydin@trakya.edu.tr

Dış Ticaret Bölümü (Dış Ticaret Programı)

Dr. Öğr. Üyesi Gamze YILDIZ ERDURAN

Görev : Bölüm Başkanı
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 124
TÜ E-Posta : gamzeerduran@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Tuna ŞENER

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 114
TÜ E-Posta : tunasener@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Dr. Esra GÜRBÜZ

Görev : Öğretim Görevlisi Dr.
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 120
TÜ E-Posta : esragurbuz@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Dr. Gülsüm Gözde YILMAZGÜÇ

Görev : Öğretim Görevlisi Dr.
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 120
TÜ E-Posta : gozdeyilmazguc@trakya.edu.tr

Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojisi Bölümü (Laboratuvar Teknolojisi Programı)

Doç. Dr. Cem TOKATLI

Görev : Bölüm Başkanı
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 128
TÜ E-Posta : cemtokatli@trakya.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi İpek Atılgan HELVACIOĞLU

Görev : Öğretim Üyesi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 104
TÜ E-Posta : ipekhelvacioglu@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Dr. Sinem Engin ÖZDİL

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 127
TÜ E-Posta : sinemenginozdil@trakya.edu.tr

Yönetim ve Organizasyon Bölümü (Lojistik Programı)

Öğr. Gör. Tülay SAYIN

Görev : Bölüm Başkanı V.
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 120
TÜ E-Posta : tulayadas@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Elif Betül YALÇI

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 124
TÜ E-Posta : elifbetulyalci@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Haluk KAYICI

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 10 57 » Dahili : 104
TÜ E-Posta : halukkayici@trakya.edu.tr

Hukuk Bölümü (Adalet Programı)

Öğr. Gör. Senem DEMİRKIRAN

Görev : Bölüm Başkanı V.
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 129
TÜ E-Posta : senemdemirkiran@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Dr. Ahmet CİVANOĞLU

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 126
TÜ E-Posta : ahmetcivanoglu@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Şükrü ÇEŞME

Görev : Öğretim Görevlisi
TÜ E-Posta : sukrucesme@trakya.edu.tr

Öğr. Gör. Canan YAVUZ

Görev : Öğretim Görevlisi
TÜ E-Posta : cananyavuz@trakya.edu.tr

Yabancı Dil (İngilizce)

Öğr. Gör. Cem TURAN

Görev : Okutman
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 128
TÜ E-Posta : cemturan@trakya.edu.tr

Yüksekokul Eski Çalışanlarımız

  • Öğr. Gör. Dr. Tuncay SOYLU (Elektronik Teknolojisi Programı)
  • Okutman Tuba ELMAS (Tarih-Keşan MYO'da görevli)
  • Yrd. Doç. Dr. Ahmet SERDAR (Lojistik Programı)
  • Öğr. Gör. Hüseyin ÇAKIRLAR (YÇUBYO)
  • Öğr. Gör. Üner ERTEM (Dış Ticaret Programı)
  • Öğr. Gör. Serdar CANBAZ (Babaeski MYO) (Gümrük İşletme Programı)
  • Öğr. Gör. Dr. Güven ÇENTİK (T.Ü. TBMYO' da Görevli - Elektronik Teknolojisi)
  • Öğr. Gör. Burçin ŞAPÇI (Dış Ticaret Programı)
  • Öğr. Gör. Bora ERGENGİL (Matematik)
  • Öğr. Gör. Bahadır BEKAR (Keşan MYO) (Teknolojinin Bilimsel İlkeleri)
  • Öğr. Gör. Bircan DURMAZ (Uzunköprü MYO) (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi)
  • Okutman Nurettin DOYGUN (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi)
  • Okutman Dr. Sezai ÖZTAŞ (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi)
  • Okutman H. Ali TEKİN (Beden Eğitimi)
  • Öğr. Elm. Güneş TIĞILI (Gümrük)
  • Öğr. Elm. Şaban CEBECİ (Gümrük)
  • Öğr. Elm. Müslüm GÜZEL (Matematik)
  • Öğr. Elm. Zümrüt ŞEREMET (Teknolojinin Bilimsel İlkeleri)
  • Öğr. Elm. Vahit KABAK (Matematik ve İstatistik)
  • Öğr. Elm. Osman ERDEN (Beden Eğitimi)
  • Öğr. Elm. Simge KARAKAŞ (İngilizce)
  • Öğr. Elm. Oya BAHÇE (İngilizce)
  • Öğr. Elm. Dilek MERİÇ (Beden Eğitimi)
  • Öğr. Elm. Yücel GENÇ (Muhasebe)
  • Öğr. Elm. Enver KÖK (Gümrük)
  • Öğr. Elm. Tuncer YAZICI (Muhasebe)
  • Öğr. Elm. Göksel ERTOGA (Hukuk)
  • Öğr. Elm. Gülden ERTOGA (Matematik)
  • Öğr. Elm. Akif Şaban GÜNDÜZ (Tarım İşl. ve Pazarlama Programı)
  • Öğr. Elm. Erdal KURT (Ziraat Müh.)
  • Öğr. Elm. Celalettin BİLGİN (İlçe Tarım Müdürlüğü)
  • Öğr. Elm. Cemaleddin DEMİRDELEN (Gümrük)
  • Öğr. Elm. Atılım GÜLTEKİN (Gümrük İşletme ve Dış Ticaret)
  • Öğr. Elm. Serkan KOŞAÇAYDAN (Gümrük İşletme ve Dış Ticaret)
  • Öğr. Elm. Gülden A. ÖZTÜRK
  • Öğr. Elm. Gürkan SEZGİN (Muhasebe)
  • Öğr. Elm. Ömer USTA (Gümrük)
  • Öğr. Elm. Tuncer ÖZVERİ
  • Öğr. Elm. Senem ERGAN GÖYNÜŞEN
  • Öğr. Elm. Osman AKSU
  • Öğr. Elm. Mustafa ULUTAŞ (Gümrük)
  • Öğr. Elm. Gülin ÖTER
  • Öğr. Elm. Özge KURU
  • Öğr. Elm. H. Arzu KANIŞKAN (Hukuk)
  • Öğr. Elm. Nursel ÇEKMEZ (İngilizce)
  • Öğr. Elm. Berin SANDAL (Matematik)
  • Öğr. Elm. Ahmet GÜRLER (İngilizce)
  • Öğr. Elm. Nusret EKİZTAŞ (Gümrük)
Gösterilecek kayıt yok !!