Akademik Kadro

Müdür

Yrd.Doç.Dr. Hayati ARDA

Görev : Müdür
Telefon : 0 (284) 235 28 24 » Dahili : 1187
TÜ E-Posta : harda@trakya.edu.tr

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Öğr.Gör.Dr. Aydın GÜLLÜ

Görev : Bölüm Başkanı
Görev Süresi : 24.04.2013 - 12.06.2018
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 118
TÜ E-Posta : aydingullu@trakya.edu.tr

Öğr.Gör. Ozan AKI

Görev : Müdür Yardımcısı
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 103
TÜ E-Posta : ozanaki@trakya.edu.tr

Öğr.Gör. Tuncay SOYLU

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 130
TÜ E-Posta : tuncaysoylu@trakya.edu.tr

Öğr.Gör. Yusuf AVŞAR

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48
TÜ E-Posta : yusufavsar@trakya.edu.tr

Öğr.Gör. Görkem ŞEN

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 152
TÜ E-Posta : gorkemsen@trakya.edu.tr

Öğr.Gör. Emrah AYDIN

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 122
TÜ E-Posta : emrahaydin@trakya.edu.tr

Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü

Öğr.Gör. Tuna ŞENER

Görev : Bölüm Başkanı (Pazarlama Programı)
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 114
TÜ E-Posta : tunasener@trakya.edu.tr

Öğr.Gör. Senem DEMİRKIRAN

Görev : Öğretim Görevlisi (Dış Ticaret Programı)
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 129
TÜ E-Posta : senemdemirkiran@trakya.edu.tr

Öğr.Gör. Ahmet CİVANOĞLU

Görev : Öğretim Görevlisi (Dış Ticaret Programı)
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 126
TÜ E-Posta : ahmetcivanoglu@trakya.edu.tr

Öğr.Gör. Gamze Yıldız ERDURAN

Görev : Öğretim Görevlisi (Dış Ticaret Programı)
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 124
TÜ E-Posta : gamzeerduran@trakya.edu.tr

Öğr.Gör. Gülsüm Gözde GÜZEL

Görev : Öğretim Görevlisi (Pazarlama Programı)
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 120
TÜ E-Posta : ggozdeguzel@trakya.edu.tr

Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojisi Bölümü

Doç.Dr. Cem TOKATLI

Görev : Bölüm Başkanı
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 128
TÜ E-Posta : cemtokatli@trakya.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. İpek Atılgan HELVACIOĞLU

Görev : Öğretim Üyesi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 104
TÜ E-Posta : ipekhelvacioglu@trakya.edu.tr

Öğr.Gör.Dr. Sinem Engin ÖZDİL

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 127
TÜ E-Posta : sinemenginozdil@trakya.edu.tr

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

Öğr.Gör. Tülay SAYIN

Görev : Bölüm Başkanı
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 120
TÜ E-Posta : tulayadas@trakya.edu.tr

Öğr.Gör. Elif Betül YALÇI

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 124
TÜ E-Posta : elifbetulyalci@trakya.edu.tr

Öğr.Gör. Haluk KAYICI

Görev : Öğretim Görevlisi
Telefon : 0 (284) 616 10 57 » Dahili : 104
TÜ E-Posta : halukkayici@trakya.edu.tr

Okutmanlar

Okt. Cem TURAN

Görev : Okutman
Telefon : 0 (284) 616 13 48 » Dahili : 128
TÜ E-Posta : cemturan@trakya.edu.tr

Yüksekokul Eski Çalışanlarımız

  • Okutman Tuba ELMAS (Tarih-Keşan MYO'da görevli)
  • Yrd.Doç.Dr. Ahmet SERDAR (Lojistik Programı)
  • Öğretim Görevlisi Hüseyin ÇAKIRLAR (YÇUBYO)
  • Öğretim Görevlisi Esra GÜRBÜZ (T.Ü. Havsa MYO'da Görevli)
  • Öğretim Görevlisi Üner ERTEM (Dış Ticaret Programı)
  • Öğretim Görevlisi Serdar CANBAZ (Babaeski MYO) (Gümrük İşletme Programı)
  • Öğretim Görevlisi Dr. Güven ÇENTİK (T.Ü. TBMYO' da Görevli - Elektronik Teknolojisi)
  • Öğretim Görevlisi Burçin ŞAPÇI (Dış Ticaret Programı)
  • Öğretim Görevlisi Bora ERGENGİL (Matematik)
  • Öğretim Görevlisi Bahadır BEKAR (Keşan MYO) (Teknolojinin Bilimsel İlkeleri)
  • Öğretim Görevlisi Bircan DURMAZ (Uzunköprü MYO) (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi)
  • Okutman Nurettin DOYGUN (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi)
  • Okutman Dr. Sezai ÖZTAŞ (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi)
  • Okutman H. Ali TEKİN (Beden Eğitimi)
  • Öğretim Elemanı Güneş TIĞILI (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Şaban CEBECİ (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Müslüm GÜZEL (Matematik)
  • Öğretim Elemanı Zümrüt ŞEREMET (Teknolojinin Bilimsel İlkeleri)
  • Öğretim Elemanı Vahit KABAK (Matematik ve İstatistik)
  • Öğretim Elemanı Osman ERDEN (Beden Eğitimi)
  • Öğretim Elemanı Simge KARAKAŞ (İngilizce)
  • Öğretim Elemanı Oya BAHÇE (İngilizce)
  • Öğretim Elemanı Dilek MERİÇ (Beden Eğitimi)
  • Öğretim Elemanı Yücel GENÇ (Muhasebe)
  • Öğretim Elemanı Enver KÖK (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Tuncer YAZICI (Muhasebe)
  • Öğretim Elemanı Göksel ERTOGA (Hukuk)
  • Öğretim Elemanı Gülden ERTOGA (Matematik)
  • Öğretim Elemanı Akif Şaban GÜNDÜZ (Tarım İşl. ve Pazarlama Programı)
  • Öğretim Elemanı Erdal KURT (Ziraat Müh.)
  • Öğretim Elemanı Celalettin BİLGİN (İlçe Tarım Müdürlüğü)
  • Öğretim Elemanı Cemaleddin DEMİRDELEN (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Atılım GÜLTEKİN (Gümrük İşletme ve Dış Ticaret)
  • Öğretim Elemanı Serkan KOŞAÇAYDAN (Gümrük İşletme ve Dış Ticaret)
  • Öğretim Elemanı Gülden A. ÖZTÜRK
  • Öğretim Elemanı Gürkan SEZGİN (Muhasebe)
  • Öğretim Elemanı Ömer USTA (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Tuncer ÖZVERİ
  • Öğretim Elemanı Senem ERGAN GÖYNÜŞEN
  • Öğretim Elemanı Osman AKSU
  • Öğretim Elemanı Mustafa ULUTAŞ (Gümrük)
  • Öğretim Elemanı Gülin ÖTER
  • Öğretim Elemanı Özge KURU
  • Öğretim Elemanı H. Arzu KANIŞKAN (Hukuk)
  • Öğretim Elemanı Nursel ÇEKMEZ (İngilizce)
  • Öğretim Elemanı Berin SANDAL (Matematik)
  • Öğretim Elemanı Ahmet GÜRLER (İngilizce)
  • Öğretim Elemanı Nusret EKİZTAŞ (Gümrük)
Gösterilecek kayıt yok !!