Yüksekokulumuz Trakya Bisiklet Festivaline Katıldı

Yüksekokulumuzdan bir grup öğrenci ve Öğr Gör. Senem Demirkıran,Trakya Üniversitesi bisiklet topluluğu tarafından 23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde  düzenlenen Trakya Bisiklet Festivaline katıldı.
Festival 23 Mayıs 2015 tarihinde Ayşekadın Yerleşkesinde başladı. Festivalin açılışına Rektör Prof. Dr. Yener Yörük, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Pişkin, Genel Sekreter Erengül Özdemir, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ahmet Yence ile daire başkanları, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Üniversitemiz Ayşekadın Yerleşkesinden Şükrü Paşa Anıtı’na ve ardından Selimiye Camisine kadar Rektörümüz Prof. Dr. Yener Yörük, öğrencilere bisiklet ile eşlik etti.

İki gün sürecek festivalde güzergah olarak Edirne’nin tarihi mekanları seçildi. Üniversitemiz Ayşe Kadın Yerleşkesinden başlayan festivalde ilk günün sonunda Sarayiçi Yerleşkesinde çadır kurulup kamp ateşi yakılacak. İkinci gün Sarayiçi Yerleşkesinde tekrar start alacak olan festival Sultan II. Bayezid Külliyesi ile devam edip Balkan Yerleşkesinde son bulacak.

Ek Resimler
Bu içerik 29.05.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 785 kez okundu.